fbpx Kogukonnad | 3D kogudus

Kogukonnad

3D kogudus on avatud perekond, kes järgneb Jeesusele. Avatus tähendab seda, et iga inimene hoolimata oma usulisest taustast, vanusest või muust tunnusest on meie keskele oodatud. Jeesusele järgnemine iseloomustab meie kogunemiste sihti ja sisu ning perekondlikkus selle vormi.

Kõige parem viis tutvuda 3D kogudusega, ongi suhelda kogukonnaga. Meie kokkusaamiste osaks on ühine elude jagamine söögilaua ääres, sisukas kristlik õpetusvideo koos aruteluga ning palve ja ülistusmuusika.

Selleks, et ka Sina võiksid kogukonna keskele tulla, võta julgelt ühendust kogukonnajuhtidega, kelle kontaktid leiad alt, või täida lehe lõpus olev vorm, mille kaudu võetakse Sinuga ühendust ning aidatakse leida Sulle sobiv kogukond.

Kogukonnad on enamasti jaotunud sarnase vanuse või eluetapi põhjal. Meil on nii noorte teismeliste, ülikooliealiste, töötavate inimeste kui ka lastega perede kogukondi. Kohtume iganädalaselt koduses keskkonnas, enamasti pühapäeviti.

Ootame sind meie keskele, tule nagu oled!

Lisainfot 3D kogukondade kohta saad küsida ka saates sõnumi 3D koguduse Messengeri.

Tallinn

Elad Tallinna külje all? Rae kogukond ootab igal pühapäeval kõiki valla ja lähiümbruse noori täiskasvanuid ja peresid aega veetma ja elu jagama. Suhtleme, naudime ühist toidulauda ja tutvume, kes oli Jeesus ning mida ta õpetas. Pole oluline, kas oled varem koguduses käinud või mitte. Tule nagu oled!

Laura Maide
55688748
Martin Maide
58549791
Claus-Kennerth Tikki

Meie kogukonnas on noori, kes nii suhtes kui ka vallalised. Koguneme tavaliselt Põhja-Tallinnas, sellepärast on ka meie kogukonnal nimi “Pelgu kogukond”. Ootame enda keskele inimesi, kes on varasemalt kogudusega kokku puutunud, kui ka neid, kellel varasemat kokkupuudet veel pole. Tule nagu oled!

Mooses Leinstrep
55514564
Hanna Rebeka Leinstrep
56 476 271

Oleme üks toetav ja avatud kogukond, kes ootab enda sekka noori. Armastame Jumalat, hoolime teineteisest, hindame head toitu, lõbusat aega ja tähendusrikast ühist aega. Meie kogukonda tuleb pidevalt uusi noori ehk meil on väga avatud seltskond. Oled väga meie keskele oodatud!

Marlen Pihl
5111380
Valtrik Pihl
55628429

Oleme üks elav ja nooruslik kogukond (vanuses 14-21) Tallinna südames. Meile meeldib olla osa üksteise eludest ja järgneda koos Jumalale täiel rinnal! Tavalised pühapäevad mööduvad arutledes, süües, ülistades ja nalja visates. Tule kae üle!

Dione Põld
5658551
Amy Neame
53461022
Marten Põld
53057180

Oleme 20+ vanuses töötavad või koolis käivad noored, kellele meeldib üksteisele eludest jagada ja õppida Jumalat lähemalt tundma. Aeg-ajalt mängime koos lauamänge või võtame ette spontaanseid retki Tallinnast välja, kuid peamiselt saame kokku Tallinna kesklinnas. Võtame hea meelega uusi inimesi vastu, seega tule nagu oled!

Kristi Naagel
52 72 472
Toomas Teekivi
51974404
Bok Eum Kim
53323722

Meie kogukonnas on kõiki - lapsi ja täiskasvanuid, abielupaare ja vallalisi, noori ja vanu. Tekib võibolla küsimus, et mis meid kõiki ühendab? Eks ikka usk sellesse, et Jeesus on meie Päästja ning soovime kõik koos talle lähemale kasvada. Kohtume Pirital, Lasnamäel, Sikupillis ja vahel ka onlines.

Mihkel Rehepapp
56 487 887
Eliisabet Rehepapp
59 037 522

Meie kogukonda on oodatud kõik 25+ tööealised täiskasvanud. Koos püüame oma kogukonnaperega Jumalale lähemale kasvada üksteist julgustades ja koos palvetades. Oled sa Jumalaga koos kaua käinud või ei tunnegi teda veel, ootame sind kogukonna keskele!

Lisete Lige
56 156 121
Kaarel Purde
53583772

Tartu

Meie kogukonnas on mitmeid väikelastega peresid, aga ka lasteta inimesi. On neid, kes on kauem koguduses olnud ja kristlasena elanud, kui ka neid, kes end kristlasena ei määratle.

Oleme avatud kõigile, olenemata usulisest taustast. Üks meie liikmetest on öelnud: “Need pühapäevad on alati nii huvitavad ja põnevad ja oma rutiinist väljatulek. Mega kosutus!” Üritame seda standardit hoida! Oled oodatud meie sekka!

Jakob Remmel
58 045 334
Maali-Liina Remmel
55 547 189

Võtame igal kokkusaamisel aega, et söögilaua ääres rääkida, kuidas vahepeal läinud on ja mis meie eludes parasjagu aktuaalne on. Pärast seda vaatame ühiselt koguduse poolt ettevalmistatud video, millele järgneb avatud arutelu ja ühine palve. Tunneme rõõmu beebide ja väikelaste möllust - ootame Sind ka koos lastega! Tavaliselt on video vaatamise ja aruteluga paralleelselt lasteosa, kus nad saavad kuulda piiblilugusid, meisterdada ja mängida.

Valdur Rosenvald
56696997
Johanna Rosenvald
53454810
Elisabeth Siigur
56640247

3D AVATUD kogukonnas käivad põhiliselt 20ndates eluaastates õppivad ja töötavad noored, aga meie sekka on suurepäraselt sulandunud nii gümnaasiumiealised kui ka (vana)vanemad. Tahad Sa naerda, mõnda elulist muret jagada või sügavat teoloogilist vestlust pidada, oled Sa kogenud kristlane või skeptik – meie juurde on oodatud kõik! Püüame olla toeks üksteisele Jeesuse järgimisel ja õpime koos armastama Jumalat ning inimesi meie ümber.

Meego Remmel
55 25 854
Maret Tark
53339871
Eva Sikemäe

Pärnu

Meie kogukonda on kõik oodatud sõltumata vanusest või usulisest taustast sh lastega pered. Jagame üksteisele meie eludes toimuvast, arutame Piibli ja usu üle, palvetame koos ning naudime head toitu. Tule nagu oled!

Ronald Väli
56890840
Marilyn Luhtoja

Tule kogukonda

Tahad tulla kogukonda, aga ei tea millisesse? Jäta meile oma andmed ja võtame sinuga ühendust, et leida sulle sobiv kogukond.