fbpx Aasta parim võimalus
 | 3D kogudus

Aasta parim võimalus

Neljapäev, 1. detsember 2016

Ma usun siiralt, et Eestis on detsembrikuu kristlaste jaoks tunnistamiseks üks kõige võimaluste rohkeimaid perioode aastas. Esiteks on usust kauged inimesed jõulude ajal ise avatuma südamega “teemakohase” jõulusõnumi suhtes. Teisalt on paljud inimesed töölt ja koolist puhkusel ja seetõttu omavad ka rohkem aega, et panustada inimsuhetesse. Kolmandaks usun ma aga seda, et 3D kogudusena pakume lisaks kogukondadele ja rakugruppidele suurepärast platvormi erinevate ürituste näol, luues häid võimalusi, et meie sõbrad võiksid õppida tundma Jumalat. 18. detsembril toimub nii Tallinnas kui Tartus jõuluteenistus, kuhu ma usun, et võiks tulla rohkem kui 300 inimest. Kutsun Sind üles selle eest ka spetsiaalselt palvetama. Teisalt on 30. detsembril sellele suurepäraseks järgmiseks sammuks ülistus- ja tunnistusõhtu, kus me loodame arendada suhteid, mis omakorda võiks parimal juhul kulmineeruda sellega, et kõik need inimesed ühinevad 3D koguduse aastavahetuse väljasõidul meiega. Seega võimalusi on rohkem kui küll.

On aga 3 konkreetset asja, mida ma kutsun Sind üles sellel perioodil tegema:

1) Palveta usukaugete inimeste eest ning spetsiifiliselt selle eest, et nad võiksid saada päästetud. 3D kogudus ei ole kogudus, kes alahindab palvet. 3D kogudus on kogudus, kes alustab palvest!

2) Veeda inimestega koos aega! Kõik perekondlikud söögiajad või töö- ja koolikaaslastega jõulupeod on kohad, kus arendada suhteid. Igal suhtel on teatud usalduskrediit ning Sul on võimalus seda suurendada, näidates, et sa tõesti hoolid neist! Armastus teeb armastuse tegusid - näita seda välja!

3) Osale ise ning ole julge kutsuma teisi 3D koguduse üritustele! Meil on keeruline öelda kellelegi, et miski on oluline ja neile vajalik, kui me sellest ise osa ei võta. Ma julgustan Sind nii jõuluteenistusest, ülistus- ja tunnistusõhtust kui ka aastavahetuse väljasõidust osa võtma ning nende sündmuste suhtes oma põnevust üles näitama. Loomulikult tean ma, et kõik inimesed ei pruugi igal suuremal sündmusel osaleda saada ning ma ei taha, et Sa ennast süüdi tunneksid, kui Sul selleks võimalust pole. Küll aga kui sul võimalus on, siis ole põnevil ning kutsu nii palju oma lähedasi nendele kokkusaamistele kui võimalik! Jumal teeb suuri asju!

#julgeusk

Jakob