fbpx Aitäh andjale! | 3D kogudus

Aitäh andjale!

Reede, 12. september 2014

Kuskil on praegu üks ema, kes loeb kokku viimaseid sente, et oma perele süüa osta. Kuskil on üks isa, kes ei julge oma pangakontot vaadata, sest septembrikuu on laste koolimineku tõttu olnud rahaliselt nõudlikum kui muidu. Oled Sa aga kunagi mõelnud, et kuskil on ka keegi, kes vastutab 3D koguduse finantside eest ja kes tunneb koguduse kontoseisu vaadates tihtipeale sedasama, mida üks ema või isa.

Mõnikord tahaks see sama inimene öelda Sulle aitäh! Aitäh selle eest, kui Sa oled oma rahaasjades Jumalat usaldanud ja tagastanud Temale kuuluva.

Septembrikuu esimese kümne päevaga on 3D kogudusele laekunud koguduse inimestelt annetusi summas 1851 eurot! Summa jaotub järgmiselt:

• Annetused kontole – 1551 EUR
  • Kaardimakseterminali teel tehtud annetused - 80 EUR
  • 3D Tallinna videoprojekti sihtotstarbelised annetused – 220 EUR

Aitäh, kogudus!

Siinkohal täname eriti üht koguduse liiget, kes andis märkimisväärselt suure annetuse, sest ta sai ise Jumala poolt õnnistatud ja tundis, et peab sellest osa kogudusele tagasi andma.

Kogudus on aga üks suur perekond, kelle vajadused on samuti suured. Hetkel on meie suurimaks murekohaks videoprojekti rahade kokkusaamine, mis võimaldab paremini täita unistust olla üks kogudus mitmes asukohas - ehk kuulata reaalajas ühte jutlust nii Tartus kui ka Tallinnas. Hetkel oleme saanud küll teenistusi juba videotena Tallinnasse edastada, kuid seda osaliselt iganädalaselt laenatud tehnika abiga, mis lähiajal tuleks meil endal välja osta. Videoprojekt on jaotatud viide etappi. Hetkel oleme raha kogumisega jõudnud 3. etapi keskele. Selle etapi kogusumma on 4000 EUR-i. Sellest on meil kokku kogutud üle poole, täpsemalt 2217.82 euri (seisuga 10.09). See tähendab, et 3. etapi täitumisest on puudu umbes 1782 euri.

Palvetame ja teeme reaalseid samme selle nimel, et videoprojekti eesmärk võiks saada täidetud! Sind julgustavad kaks noort, kes osalesid võimaluste festivalil andmise seminaril.

“Vahel ikka tulevad mõtted enne kümnise andmist, et kas saan ikka hakkama jne, kuid peale Võimaluste Festivali andmise seminari olen palju rohkem hakanud Jumalat usaldama. Raha oli üks asjadest, mis hoidis mind Jumalast eemal.”
- Kaidi

“Peale seda kui otsustasin hakkata kümnist maksma on rahu rohkem kogetav. Enam ei ole küsimus, kas ma tulen oma rahadega ikka välja, vaid on teadmine, ma olen usaldanud selle Jumala kätte ja küll Jumal annab, kui on puudu.”
- Karin-Liis