fbpx Kutse pastorilt | 3D kogudus

Kutse pastorilt

Neljapäev, 31. märts 2016

Kujuta ette olukorda, kui lähed sõprade juurde ning nad on just uhiuut lauamängu mängima hakanud. Sõbrad on helded ning pakuvad sulle võimalust poole pealt juurde liituda ning teevad sulle kiire ülevaate, kuidas mäng käib. See on võimalik, kuid kui mõtled nagu mina, siis nii palju põnevam oleks olnud alustada ühiselt algusest koos teistega. Ma räägin seda sellel põhjusel, et anda võrdluspilti sellest, mida inimesed võiksid tunda, kes 30.04-1.05 toimuvast VIPist eemale jäävad. Ma reaalselt usun, et see saab kogudusega olema selle aasta kõige murrangulisem aeg, millest ei tahaks, et mitte keegi ilma ei jääks! Kui sul on vähegi võimalik, siis tee kõik, mis sinust oleneb, et võiksid seal kohal olla.

Kuu aega enne VIPi on juba 27 inimest ennast registreerinud ning usun ja palvetan, et vähemalt sama palju tuleks registreerunuid juurde! Kui jagada natukene enda südant, siis viimase kuu jooksul on Jumal mind isiklikult tugevalt äratanud märkama inimesi, kes on kaugel Jeesusest. Olen saanud tunnistada Jumala muutvast väest nii mitmele sõbrale kui võhivõõrale. Usun, et selle protsessi kaudu on ka Jumal pannud nii mind kui teisi koguduse juhte kastis välja vaatama ning otsima uusi võimalusi, kuidas kogudust kadunuteni juhtida, mille tulemusena kogudus kasvaks nii küpsuselt kui suuruselt. Sellest kõigest aga lähemalt juba VIPil. Siin lingid: Registreerimine ja Facebooki event.