fbpx Läbi kursuste tugevama DNA poole! | 3D kogudus

Läbi kursuste tugevama DNA poole!

Kolmapäev, 30. september 2015

3D kogudus sai sellel sügisel viie aastaseks ning uue aastaga puhuvad ka uued tuuled koguduse süsteemides. Vanemaks ja kogenumaks saades mõistame asju üha enam uute nurkade alt vaadata. Pastor Jakob on öelnud, et missioon on muutumatu, kõik muu aga muutuv. Sarnaselt on Jeesuse antud missioon eile, täna ja ajastute lõpuni sama, aga kirik muutub. Lisaks täiesti uuele gruppide süsteemile, hakkab sel suvel alustatud DNA kursus toimuma alaliselt nii Tartus kui Tallinnas.

DNA kursus on 3D koguduse põhiväärtuseid süvendatud korras tutvustav kokkusaamine, kuhu on oodatud nii mittekristlased, äsja päästetud saanud kui ka kaua aega usus olnud koguduse liikmed. Kokkusaamised hakkavad toimuma alguses üks kord nädalas ja tulevikus loodetavasti kaks korda nädalas. DNA kursuse põhiosaks on elav arutelu ja vestlus põhiväärtuste teemal, mida veab grupijuht. Grupijuhtideks on spetsiaalselt selleks valmistunud inimesed meie oma kogudusest.

Usume, et meie koguduse toimimisest ja tegemistest lõpuni arusaamiseks peaksid vähemalt kõik koguduse liikmed kursuse läbima. DNA kursus on kasulik ja väärtuslik igas vaimulikus etapis inimesele, olgu ta mittekristlane või kümneid aastaid Jeesust järginud. Kuna antud põhiväärtused on kokku pandud piibellikel alustel, pakuvad need head ülevaadet kogudusest ja lõpuks ka sellest, millesse me usume. Noorele kristlasele on see platvorm, millest lähtuvalt avastada ennast koguduse pildis ja leida oma teenimisvaldkond ja kutsumus. Kristlastele, kes peavad end usus edasijõudnuteks, on aeg-ajalt DNA kursustest osavõtmine värskendav ja fookust taas paika loksutav.

Tartus hakkab kursus toimuma 3D koguduse kontoris aadressil Veski 35, Tallinas aga on koht selgumisel. Täpsemad kellaajad ja nädalapäevad selguvad pea. Ole valvel!