fbpx Mis juhtus festivalil? | 3D kogudus

Mis juhtus festivalil?

Pühapäev, 17. august 2014

Alles mõni päev tagasi lõppes Võimaluste Festival – meie koguduse kreisim üritus, mis selle aasta sees on olnud! Selle raames sai päästetud neli ning ristitud kuus inimest! Super võimalus tähistada ja tänada Jumalat! See oli ülivõimas, kuidas inimesed järgnesid Jumale ning tahtsid reaalselt astuda oma järgmisi ususamme!

Võimalus teha oma järgmine samm oli igaühel, kes festivalist osa võttis. Näiteks eelviimasel päeval sai iga osaleja valida seitsme erineva seminari vahel (jüngerlus, teenimine, evangeeliumi jagamine, juhtimine jne). Vastavalt kuuldule sai osaleja võtta vastu väljakutse, mis seminaril esitati.

Lisaks järgmiste sammude seminaridele oli festivalil ka lai valik erinevaid silmaringi laiendavaid ja oskusi arendavaid põnevaid seminare/töötubasid. Oma ala fännid jagasid oskusi ja teadmisi mootorsaega töötamisest, meikimisest, uudisloo kirjutamisest, video tegemisest, koogi valmistamisest, soodsalt ja nutikalt reisimisest ning mitmetest teistest valdkondadest. Liigutavaid ning julgustavaid lugusid-kogemusi kuuldi eraldi poiste- ja tüdrukuteajal, mis osutus osalejate jaoks tõeliseks õnnistuseks.

Festivalil oli palju erinevaid võimalusi leida uusi tutvusi ning samuti veeta head aega sõpradega. Esimese päeva pärastlõunal joosti õhinaga mustikametsa sõda pidama. Loe: algas adrenaliinilaeng paintballis! Teine võimalus totaalselt pöördesse minna oli maastikumängus, kus osalejaid pandi proovile ATVga sõitmisel, köiega laskumisel, õhkpüssist laskmisel ja mitmetes teistes hullustes. Vastupandamatu võimalus Rummu karjääris ujumas käia ning meeletuid vettehüppeid sooritada hoidis tagasi vaid mõned.

Mitte vähem ei hoidnud festivali osalejad end tagasi õhtustel teenistustel, mis algasid muusikaga. Festivali raames köitis inimeste meeli vahetu ning üdini positiivne Daniel Levi bänd, tõeliselt vapustav Hanna ja Carlose muusikaline kombo ning loomulikult meie oma 3D bänd. Peale muusika kuuldi kolmel õhtul tõeliselt elumuutvaid sõnumeid Jakobilt, Peep Saarelt ja Meego Remmelilt. Igal osalejal oli hea võimalus palvetamiseks, milles oli abiks ka hingehoiu tiim. Pea igal õhtul oli rõõm tähistada kellegi elu muutust ning jagada tunnistusi oma uute ja vanade sõprade keskel. Tänu Jumalale!