fbpx Mõtteid VIPist | 3D kogudus

Mõtteid VIPist

Teisipäev, 5. jaanuar 2016

Pärast jõuluteenistust, kus võisime olla tunnistajateks ühe inimese päästetud saamisele, veetsid ligikaudu 45 3D kogudusega seotud inimest oma “teised” jõulud Nelijärve puhkekeskuses. See oli eriline aeg, mis oli täis üksteise julgustamist ja tunnustamist, visiooni jagamist, ülistust ning tunnistusi ja paljud muud, mida sõnadesse raske kirja panna. See kõik kulmineerus Mardi ristitud saamisega jääkülmas vees. Ilmselgelt oli 2015 aasta Jumala poolt eriliselt õnnistatud aasta ning selleks, et järgmisel aastal sellest kogemusest mitte ilma jääda, tasub aegsalt juba kalendrisse 2016/17 aastavahetus sisse kanda, mille 3D kogudusega ühiselt veedame.

Minule isiklikult tähendas palju ka see, et kogudus andis selgelt mõista ka soovist minu kui pastori jätkamisele. See on suur asi, kui tean, et võin juhtida teie kõikide toel! Nagu ka eelmises uudiskirjas välja tõin, siis selleks, et jõuda veel rohkemate inimesteni, tahame lähimas tulevikus astuda praktilisi samme, et rajada uusi campuseid ja panna toimima noorte- ja lastetöö. Loodan, et Jumal kõnetab meie koguduses inimesi ennast sellesse visiooni investeerima, kas otseses mõttes oma kutsumust leides või kaudses mõttes olemasoleva toetamisega.

Parimat ja põnevat uut aastat kõigile!

Jakob