fbpx Suvi, Sina ja muutused | 3D kogudus

Suvi, Sina ja muutused

Neljapäev, 1. juuni 2017

Paljude inimeste elus tuleb suvega kaasa rütmimuutus. Koolid saavad läbi, puhkused algavad ja kui ei ole muud muutust, siis vähemalt soojad ilmad ja valged õhtud toovad meid sagedamini õue kui varem ning olgem ausad, kuskil sismas on meil kõrgendatud lootused, et suve saabumine iseenesest võtab meilt ära pinged, toob puhkust ja annab põnevust.

Üks asi, mida ma aga olen ikka ja jälle elus tähendanud, on see, et igasugused välised muutused loovad platvormi sisemisteks muutusteks, aga ei garanteeri seda. Meil on võimalus suve kasutada viisil, mis toob soovitud muutused, aga täpselt samamoodi on meil võimalik jätkata ka viisil, kus meie elus sisulises mõttes mitte midagi ei muutu. Küsimus on mida me teeme?

Ma tahan meid kõiki suveks maksimaalselt võimestada ning seepärast esitan ma meile 2 väljakutset, mis aitavad kaasa soovitud sisemisteks ja sisulisteks muutusteks.

Esiteks otsusta, mis vajab Sinu elus tegelikku muutust kõige enam. On mitmeid asju, mida me loodame näha muutumas, aga on väheseid, millele me suudame keskenduda. Ma soovitan valida välja 2 asja, millele sellel suvel ennast fokuseerida.

Esmalt, mis on midagi, mille suhtes Sa tead, et Sa pead sellest loobuma või selle tegemise lõpetama kohe, kuid mille osas Sa sisendad endale, et ma teen seda, siis kui juhtub... Teiseks, mis on midagi mille suhtes Sa tead, et Sa pead selle lisama või selle tegemist alustama kohe, kuid mille osas Sa sisendad endale, et ma teen seda, siis kui juhtub...

Kui Sa oled välja selgitanud enda jaoks 2 olulist muutust, siis järgmiseks paiguta enda igasse suvepäeva 5-minutiline hetk, kus saad soovitud muutuste kulgu hinnata ning palves kas siis Jumalat positiivse arengu eest tänada ja/või Jumalalt järgmiste sammude jaoks abi paluda. Usun, et konstante fookus toob konstantse arengu.

Matteuse 6:33 - “Aga otsige esmalt Jumala riiki ja tema õigust, siis seda kõike antakse teile pealegi!

Ilusat suve,

Jakob