fbpx Tervitused Iisraelist | 3D kogudus

Tervitused Iisraelist

Kolmapäev, 1. november 2017

Äärmiselt suur privileeg on alustada seda uudiskirja kirjutamist Jeesuse maiselt kodumaalt - Iisraelist.

Ühest küljest oleme siin sukeldumas minevikku - otsimas kujundlikus keeles Jeesuse jälgi, kuid teisalt oleme visandamas tulevikku - loomas videomaterjali 3D koguduse ning laiemalt kristliku töö jaoks Eestis.

Seoses sellega olen ma isiklikult päris põnevil selle aasta jõulutuurist, mis 3D koguduses 22.-24. detsembrini (22. dets - Tartu, 23. dets - Pärnu, 24. dets - Tallinn) toimub ning mis saab loodetavasti olema lävepakuks kogudusse tulemise ning Jumalaga isikliku suhte loomise jaoks paljudele. Jumal tegutseb 21. sajandil sama võimsa väega nagu 1. sajandil! Samuti aitab sellele järgnev 4-osaline videokõnede seeria “Jeesuse jälgedes” süveneda kronoloogiliselt Jeesuse eluloosse, muutes külastatavate paikade kaudu loetav Piiblitekst kuulajatele visuaalselt nähtavaks.

Näeme pea!

Jakob