fbpx Martini lugu | 3D kogudus

Martini lugu

Tere, minu nimi on Martin Mahoni ja ma olen sündinud mitte-kristlikus perekonnas. Ma hakkasin 3D koguduses käima eelmise aasta suvel pärast 3D tänavatel üritust, seal olid sõbralikud inimesed. Ma käisin üle 2 kuu ja oktoobris ma langetasin oma otsuse järgneda Jeesusele.

3D koguduses on sõbralikud, lahked ja toredad inimesed, nad on abivalmis ja sa saad rääkida kõikidest oma muredest, kui sul neid on. Mind on see palju aidanud ja ma olen kindel selles, et tegin õige otsuse ja kutsun teisigi seda tegema. See aitab ja see on mu elu ainult paremuse poole viinud, olen leidnud omale õige kellega ühist elu alustada ja nii edasi. Ma ei saa midagi halba öelda, sest mind on see aidanud ja ma usun, et see aitab teisi ka. Mu elu on muutunud ja ka sinu elu võib muutuda.

Alguses võib sulle tunduda, et mis see on ja millest siin räägitakse (minule tundus nii alguses), aga sealsed inimesed on nii lahked, et nii ma hakkasingi käima seal ja hiljem sain aru, et see on hea ja huvitav koht, kus olla ja käia. Tulge ja tehke oma otsus, ma tegin õige valiku ja otsuse järgneda Jeesusele.

Ma olen Martin ja ma järgen Jeesusele. TULE NAGU OLED!