fbpx Merilini lugu | 3D kogudus

Merilini lugu

Umbes neli aastat tagasi algas minu teekond muutuseni, Jeesuseni. Ma kasvasin üles mitte kõige tavalisemas peres - mu vanemad polnud kristlased ning ilmselt polnud nad usust midagi kuulnudki. Mu lapsepõlv oli raske ja teistsugune, kuid tagasi vaadates oli see ikkagi hoitud. Elasin mõned aastad lastekodus ning vahepeal ei teadnud ma oma perest mitte midagi. Kuid ühel hetkel leidsin tee tagasi oma pere juurde, see tegi mind väga rõõmsaks, aga millegipärast ma polnud ikkagi rahul, tundsin, et midagi on puudu. Hakkasin elama nagu iga teine noor, pidutsemine oli minu elu tavaline osa. Mida aeg edasi, seda rohkem mõistsin, et midagi peab muutuma, ma ei saanud minna oma vanemate jälgedes, ma ei tahtnud endale sellist elu.

Enne pere juurde tagasi kolimist olin tutvunud ühe armsa tädiga, kes oli mulle kui tugiisikuks, ta hakkas mind ja mu pere aitama. Ma olin alati imestunud, et miks ta seda teeb, kergem oleks ju mitte aidata?! Mõne aja möödudes sain teada, et ta on kristlane. Ma väga ei arvanud sellest midagi, tundus lihtsalt tore, aga mitte minu jaoks. Peagi sain endale ühe sõbra, kes oli samuti kristlane – niisiis hakkas see mulle rohkem huvi pakkuma. Otsustasin minna ühele üritusele, kus räägiti Jumalast ja Jeesusest ja kõigest sellest. Sellel õhtul tegin otsuse, et tahan järgida Jeesust. Ma ei teadnud kindlalt, mida see otsus tähendab, aga võtsin julguse kokku ja proovisin, sest mida mul kaotada oli? Peale seda otsust hakkas minu elus nii palju muutuma, hakkasin ise muutuma ning mu pere muutus läbi selle. Ma hakkasin uurima Piiblit ning palvetama ja minu imestuseks see tõesti toimis. Nüüdseks olen juba neli aastat tegelenud noortetööga ja aidanud koguduses kaasa. Ma olen näinud, kuidas Jumal on muutnud inimeste elusid ning inimesi, kellest ma poleks kunagi arvanud, et nemad tulevad Jumala juurde. See otsus, mille ma tegin, on reaalselt olnud parim otsus minu elus. Ma järgin Jeesust iga päev ja Tema armastus minu ja ka sinu vastu on piiritu. Julgustan kõiki lihtsalt proovima – usun, et teil pole mitte midagi kaotada, vaid just vastupidi! Minu lugu pole veel täiesti valmis ja tean, et nii palju on veel ees minu jaoks. Olen nii põnevil!